Oferta edukacyjna dla dorosłych na rok 2017/2018

Utworzono: 28 czerwiec 2017

SZANOWNI PAŃSTWO, ABSOLWENCI!
Zapraszamy do skorzystania z oferty edukacyjnej ZS nr 1 w Puławach, kształcenia w ramach szkół
dla dorosłych na rok 2017/2018
.

Dla Absolwentów zasadniczych szkół zawodowych proponujemy I Liceum Ogólnokształcące
dla Dorosłych
, gdzie kształcenie rozpocznie się pod koniec września 2017 z poziomu drugiej klasy liceum.
Do matury będziecie gotowi po 2 latach.

Dla osób zainteresowanych zdobyciem zawodu w Szkole Policealnej dla Dorosłych nr 6 oferujemy
kształcenie w zawodach:

» technik bhp
                     » technik rachunkowości
                     » technik usług pocztowych i finansowych.
            Zajęcia rozpoczną się pod koniec września 2017.

System kształcenia zaoczny (piątek, sobota, niedziela, co 2 tygodnie ).
                                                    Indeks gwarantowany. Nauka bezpłatna.
                                                                       Zapraszamy !!!

Prosimy o zapoznanie się:
• z zakładką: Szkoły Zaoczne (www.zs1.pulawy.pl)
• kontakt osobisty w sekretariacie szkoły
• kontakt telefoniczny 81 886 38 21