"Rok przed dyplomem" on-line

Utworzono: 19 maj 2020

W dniu 15.05.2020 r. grupa 216 uczniów klas technicznych z 28 szkół województwa lubelskiego przystąpiła do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności podczas regionalnego etapu XIV lubelskiego międzyszkolnego konkursu zawodowego „Rok przed dyplomem”.
Z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną etap regionalny odbywał się w formie testu zdalnego on-line.
Konkurs był pierwszym konkursem zdalnym realizowanym w województwie lubelskim na skalę powyżej 200 osób. Testy przygotowano w aplikacji Forms wchodzącej w skład Office 365.

W etapie regionalnym konkursu wyłoniono 66 laureatów i 34 wyróżnionych.
Na liście laureatów i wyróżnionych w konkursie w poszczególnych kwalifikacjach znaleźli się także uczniowie
naszej szkoły:

Technik usług fryzjerskich AU.21
II miejsce - Patrycja Nowacka, Zespół Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach
Technik spedytor AU.31
II miejsce - Sylwia Bartuzi, Zespół Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach
III miejsce - Klaudia Chołaj, Zespół Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach
Technik ekonomista AU.36
I miejsce - Natalia Rusa, Zespół Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach
III miejsce - Weronika Styczyńska, Zespół Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach
Technik żywienia i usług gastronomicznych TG.16
wyróżnienie - Bartosz Urbanek, Zespół Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach
Serdecznie gratulujemy laureatom i wyróżnionym oraz nauczycielom odpowiedzialnym za przygotowanie: J.Filipowskiej, M.Poleszak, D. Urbańskiej i H. Kopińskiej.