Biznesowo wyróżnieni - sukces uczniów z klasy 1at

Utworzono: 27 luty 2017 Opublikowano

W związku z realizacją przez klasę 1at Technikum nr 1 projektu „Symulacja biznesu - “warsztaty kompetencji przedsiębiorczych” (organizator Narodowy Bank Polski, Fundacja OIC Poland w Lublinie),
z przyjemnością informuję, iż zakończył się etap prac Komisji oceniającej Biznes Plany.
Na konkurs wpłynęło łącznie 30 Biznes Planów opracowanych przez uczniów szkół ponadgimazjalnych uczestniczących w warsztatach z zakresu przedsiębiorczości organizowanych w okresie listopad 2016 - styczeń 2017. Uczniowie z klasy 1at, w składzie: Patryk Gradus, Julia Piech, Daniel Jańczak, zdobyli 4 miejsce za biznes plan „MedSiłownia”.
Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom z klasy 1at za zaangażowanie i pracę włożoną  w opracowanie Biznes Planów, a zwycięzcom gratuluję wygranej.

Opiekun: Lidia Nogowska