Projekt zawodowy

W naszej szkole dla uczniów Technikum nr 1 oraz Branżowej Szkoły I stopnia nr 1 (klasy 1, 2 i 3), będą
realizowane profesjonalne szkolenia w ramach projektu „Podniesienie jakości kształcenia zawodowego
w Powiecie Puławskim”. Okres realizacji projektu: 28.09.2020 r. – 31.08.2023 r.

Spektakl Bożonarodzeniowy

17 grudnia 2021r. uczniowie ZS1 w Puławach i wychowankowie Ośrodka Wychowawczego im. S. Klary Staszczak
przestawili wspólnie inscenizację bożonarodzeniową "O Bogu, co ukrył się w sianie".
Przedstawienie odbyło się w w reżimie sanitarnym w klasztorze Sióstr Benedyktynek Misjonarek w Puławach.
Dziękujemy za zaangażowanie, poświęcenie czasu i wprowadzenie w klimat świąt Narodzenia Pańskiego 😊

#MuremZaPolskimMundurem

Siły Wojska Polskiego, funkcjonariusze Straży Granicznej i policjanci pełnią swoją służbę w niebezpiecznych warunkach, na granicy Polsko Białoruskiej, niejednokrotnie wystawieni na zagrożenie życia i zdrowia. Są bez wątpienia doskonale przygotowani do wykonywania powierzonych zadań, jednak warunki pełnionej służby oraz oddalenie od rodzin i bliskich sprawiają, że szczególnie ważne są dla nich obecnie wyrazy społecznego wsparcia. Odpowiedzią na tę sytuację jest rosnąca liczba działań pod hasłem #MuremZaPolskimMundurem.
Młodzież z naszej szkoły również przyłączyła się do akcji wsparcia żołnierzy, policji i straży granicznej.