Zapraszamy na kolejne wydanie kroniki filmowej naszej szkoły.

Z okazji Dnia Dziecka Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Sportu dla uczniów całej szkoły.
Uczniowie przygotowali stoiska z różnymi konkurencjami sportowymi i zręcznościowymi. Wśród atrakcji znalazły
się między innymi: przeciąganie liny, rzut do celu, badminton, bieg w workach, limbo, „szczur”, rzut do kosza, gra
w klasy, skakanka, hula-hop, tor przeszkód oraz guma.
W sportowe zmagania aktywnie włączyli się również nauczyciele, którzy chętnie podejmowali wyzwania
przygotowane przez uczniów. Ich udział spotkał się z dużym entuzjazmem młodzieży i był okazją do wspólnej zabawy
oraz integracji całej społeczności szkolnej.
Przez cały czas panowała atmosfera pełna zdrowej rywalizacji, wzajemnego dopingu i dobrej energii. Uczestnicy
z zaangażowaniem brali udział w kolejnych konkurencjach, pokazując sportowego ducha i świetne humory.
Dzień Sportu był doskonałą okazją do aktywnego świętowania Dnia Dziecka, integracji uczniów i nauczycieli
oraz promowania aktywnego stylu życia.
Samorząd Uczniowski.
![]()
23 maja obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Spedytora. Z tej okazji w poniedziałek 25 maja odbył się szkolny
teleturniej wiedzy „1 z 10” dla uczniów kształcących się w zawodzie technik spedytor.
W grze uczestniczyło po dwóch reprezentantów z każdej klasy spedycyjnej. Celem wydarzenia było sprawdzenie
oraz utrwalenie wiedzy uczniów z zakresu spedycji, transportu i logistyki, a także rozwijanie umiejętności
szybkiego podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu.
Uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące m.in.:
• organizacji transportu,
• dokumentacji przewozowej,
• środków transportu,
• prawa transportowego,
• logistyki magazynowej,
• czasu pracy kierowców,
• podstaw działalności spedycyjnej.
Teleturniej został przeprowadzony w formule wzorowanej na programie „1 z 10”. Każdy uczestnik miał możliwość
wskazywania kolejnych osób do odpowiedzi, a poprawne odpowiedzi pozwalały na zdobywanie punktów oraz
przechodzenie do kolejnych etapów gry.
Po emocjonującej rywalizacji wyłoniono zwycięzcę, w tym roku najlepszym spedytorem został:
Mateusz Ziemka z klasy 4 stb.
Teleturniej był doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy zawodowej, integracji uczniów oraz promowania kierunku
technik spedytor.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Spedytora życzymy przyszłym i obecnym spedytorom niekończących się zleceń,
sprawnej organizacji przewozu ładunków oraz stałego rozwoju przynoszącego realizację aspiracji zawodowych.
Dorota Urbańska
Strona 1 z 355
«startPoprzedni artykułNastępny artykułkoniec»Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.