Finał Międzyszkolnego Konkursu Pokaż się!

Utworzono: 09 czerwiec 2017

Dnia 7.06.2017 r. w POK Dom Chemika odbył się wielki finał VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Pokaż się!, którego organizatorem jest SU I LO im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach i SP 2. Na scenie mogliśmy podziwiać uzdolnionych przedstawicieli: Zespołu Szkół im. Zygmunta Chmielewskiego w Nałęczowie, Zespołu Szkół nr 1
im. Stefanii Sempołowskiej, ZST im. Marii Skłodowskiej – Curie, Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu Dolnym, Publicznego Gimnazjum 1 w Kurowie, Publicznego Gimnazjum w Puławach oraz przedstawicieli I LO.

Spośród 12 wykonawców najlepsza okazała się Sofiia Fliak z ZS w Nałęczowie, drugą lokatę zdobyła Katarzyna Fijoł z ZS 1 im. Stefanii Sempołowskiej, trzecie miejsce wywalczyła Anhelina Lebedz z ZS w Nałęczowie.
W finale konkursu występowała też Marta Rabińska - uczennica klasy 1ct. Gratulujemy dziewczynom!